Heroes of tomorrow

Future leaders' league

SOUTĚŽ BYZNYSOVÝCH PŘÍPADOVÝCH STUDIÍ JAKO ŽÁDNÁ JINÁ

01

Rozhoduješ ty!

Každý z nás může udělat ze světa lepší místo. A jestli to opravdu chcete, začněte třeba tím, že se přihlásíte do HEROES OF TOMORROW.

02

Co je to HEROES OF TOMORROW?

HEROES OF TOMORROW je celosvětová soutěž byznysových případových studií a dává možnost každé otevřené a bystré studentské hlavě příležitost vytvořit prostřednictvím top značek společnosti Unilever skutečně pozitivní dopad na svět kolem nás.

03

Inovativní řešení

Každý rok se nejlepší a nejosvícenější studenti z celého světa připojují k tomuto programu a vytvářejí inovativní řešení pro skutečné byznysové výzvy.

CO VÁM ÚČAST V HEROES OF TOMORROW PŘINESE?

Skutečné značky, skutečné výzvy, skutečné odměny

Najděte nejlepší řešení pro problém konkrétní značky z našeho portfolia a buďte přímo u toho, když Vašim nápadům vdechneme život a přivedeme je na trh.
A když budou Vaše nápady tak dobré, že vyhrají národní a evropské kolo, pošleme Vás do Londýna, kde budete soutěžit s nejlepšími studenty z celého světa.

Objevte unilever zevnitř

Získejte skutečný pohled do dynamického světa FMCG v Unileveru a uvidíte, jak jako světová špička vytváříme lepší budoucnost pro všechny.

Získejte skutečné obchodní zkušenosti

Pracujte společně s našimi experty v oblasti reálných případových studií našich globálních značek, abyste přišli s inovativními řešeními s reálným obchodním dopadem.

Trénink na světové úrovni

Získejte inspiraci od nejlepších marketingových manažerů Unileveru a naučte se precizně formulovat své nápady, inovativně přistupovat k dané problematice, nacházet jedinečná řešení a pozitivně tak ovlivňovat svět kolem nás všech.

PRO KOHO JE SOUTĚŽ URČENA

Soutěž je pro studenty vysokých škol (nezáleží na ročníku ani zaměření studia)...

...se znalostí anglického jazyka,

...kteří mají zájem o business a marketing a nebojí se výzev.

Podmínkou je vytvoření 3 členného týmu.

Co vás čeká?

letos online!

1

Lokálně/národní kolo


Brzy vás budeme informovat o spuštění přihlášek do soutěže. Můžete nás také sledovat na našich sociálních sítích, aby vám žádná novinka neunikla.

2

East Europe kolo

3

Globální kolo

Přihlášky do dalšího ročníku otevíráme na podzim

Přihlas Tvůj tým! Pojďte do toho s námi!

Zástupce týmu

Prohlašuji, že jsem osoba starší 16 let. Uděluji výslovný souhlas s použitím mého jména, příjmení, emailové adresy (dále jen „ osobních údajů“ )  pro účely  studentské soutěže  společnosti Unilever ČR . Přečtěte si prosím naše prohlášení o ochraně osobních údajů a používání cookie, abyste porozuměli tomu, jak používáme vaše osobní údaje. Správcem osobních údajů je společnost UNILEVER ČR, spol.s.r.o., se sídlem Voctářova 2497/18, Libeň, 180 00, Praha 8, IČO: 18627781, zapsaná pod.sp.zn. C 2196 vedená u Městského soudu v Praze.